Tarihçe

Yordam Yönetim Danışmanlığı


Yordam Yönetim Danışmanlığı olarak, 15 yılı aşan köklü geçmişimiz ve yönetim sürecinin her aşamasını kapsayan gerçekçi çözümlerimizle, Türkiye’nin önde gelen firmalarının güvenini kazanmış bir iş ortağıyız.

Hedefimiz, iş ortaklarımıza değer katacak yenilikçi, yaratıcı ve uygulanabilir çözümler sunmaktır.

İş dünyasındaki güncel gelişmeleri takip eden danışmanlarımız, karmaşık süreçleri anlaşılır kılarak, çözüm ortaklarımız için uygulanabilir ve sürdürülebilir stratejiler geliştirmektedirler.

Küresel rekabet ortamı, tüm iş kollarında hızlı değişimi de beraberinde getirmekte. Bu durum, firmanın bütünü ile ilgili kararları salt içeriden bakarak vermek yerine, değişen ve yeni fırsatlar / tehditler oluşturan dış çevre koşullarının da belirli bir objektivite içinde analiz edilmesini zorunlu hale getirir.

Yordam Danışmanlık kadrosunda bulunan yönetim danışmanlarımız, farklı sektörlerde edindikleri deneyimlerini, dünya çapında yönetim anlayışlarına yön veren gelişmeler ile birleştirerek lokalde çözüm ortaklarımızın, kurumsal süreçlerinin iyileştirilmesi ve global entegrasyonu için geliştirdikleri projelerde uygulamaktadırlar.


Neden Yordam ?

     

Kalite

İş ortaklarımızın beklentilerini aşan, gördüklerinde «İşte, Kalite!» dedirten çözümler.

Proaktiflik

Rakiplerimize «Keşke biz düşünseydik» dedirten ürünler.

Yenilikçilik

İş ortaklarımızı «İzleyenler» liginden çıkarıp, «Önderler» ligine taşıyan yöntemler.